آیا کالاهایی که در سایت پنوکالا بفروش می رسند اصل هستند؟

با توجه به اینکه در سایت پنوکالا برای حفظ تنوع کالائی و پاسخ به نیاز همه اقشار جامعه، انواع کالا های اورجینال و طرح آنها عرضه میشود؛ بر همین اساس تعدادی از کالاهای ارائه شده، توسط تولید کننده اصلی تولید نشده است و با قیمتی پایین تر از قیمت اصلی بفروش میرسد، لذا به منظور شفافیت بیشتر و حفظ حقوق مشتریان در انتخاب بهتر ، این کالا ها در توضیحات محصول مشخص شده اند.

بنابراین، شرایط کلیه محصولات به صراحت در توضیحات کوتاه آن محصول ذکر شده است و شفاف سازی خرید و آگاهی کامل مشتری از خرید خود، یکی از اهداف پنوکالا میباشد.

محصولات وارداتی یا تولید شده توسط پنوکالا

-پنوکالا تضمین کننده کلیه محصولات وارداتی یا تولید خود شرکت میباشد و محصولاتی تحت عنوان “محصولات ستاره دار” به مشتریان خود عرضه میکند که شامل ضمانت معتبر بوده و مسئولیت های آن را بر عهده میگیرد؛ پنوکالا به هیچ عنوان تضمین کننده محصولات بدون ستاره، که به هر دلیل مانند قیمت پایین تر مورد درخواست مشتری باشد، نیست و هیچ مسئولیتی پس از فروش آنها ندارد.

محصولات دیگر شرکت ها (مثل نمایندگان انحصاری برند)

-محصولاتی که دارای گارانتی شرکتی باشند نیز گارانتی معتبری محسوب میشوند و نام این شرکت ها در سایت وزارت صنعت معدن تجارت ذکر شده است و به عنوان وارد کننده یا تولید کننده رسمی آن محصول در ایران فعالیت میکنند و ملزم به ارائه خدمات پس از فروش میباشند که مسئولیت های خدمات پس از فروش اینگونه محصولات به عهده شرکت های واردکننده/تولیدکننده آن محصول میباشد. لازم به ذکر است این گونه محصولات پس از تحویل به خریدار و عدم استفاده از مهلت 7 روز ضمانت بازگشت، در صورتی که با هرگونه ایراد و اشکال فنی و سایر موارد مواجه شوند، بررسی مساله در حوزه صلاحیت شرکت گارانتی‌کننده مربوط است و پنوکالا هیچگونه مسئولیتی نسبت به مشکلات مزبور نخواهد داشت.

تجهیزات و قطعات متنوعی اعم از محصولات کارکرده، استوک، اورجینال و طرح در سایت پنوکالا به فروش میرسد و شرایط خرید اینگونه محصولات در صفحه خرید محصول ذکر شده است.

پنوکالا تضمین کننده اصالت کالا هایی است که در صفحه خرید محصول با نشان رو به رو به عنوان محصول اورجینال مشخص شده باشد.