تحویل اکسپرس

تحویل اکسپرس پنوکالا چیست و مراحل آن چگونه انجام می شود ؟

پس از ثبت سفارش و خرید آنلاینِ مشتریان محترم ، ابتدا سفارش مشتری در مرحله پردازش نرم افزاری و تلفنی قرار می گیرد و پس از تائید نهائی هویت و سفارش مشتری و پرداخت ، کالا ، سریعا از انبار به قسمت ارسال سفارشات فروشگاه تحویل داده شده و بلافاصله ( حتی المقدور بدون وقفه و در سریعترین زمان ممکن ) مرسوله مورد نظر مشتری به پیک برای سفارشات تهران و پست تیپاکس برای سفارشات حومه و خارج از تهران ( شهرستانها ) تحویل داده خواهد شد تا سریعا برای شما ارسال شود .

تحویل اکسپرس پنوکالا یعنی :

  1. سریع
  2. استاندارد
  3. ایمن

تحویل اکسپرس کالا برای حومه تهران و شهرستان ها چگونه انجام می شود ؟

کالای ثبت سفارش و خریداری شده مشتری در همان روز و تا آخر وقت اداری بصورت اکسپرس(بسته بندی ایمن و استاندارد) تحویل به تیپاکس خواهد شد. بدیهی است تیپاکس سریع ترین حالت ارسال کالا برای مشتریان محترم در حومه تهران و شهرستان ها خواهد بود.

مدت زمان تحویل اکسپرس

  1. مدت زمان ارسال کالا تحویل اکسپرس در تهران حداکثر 4 ساعت از زمان تائید پردازش نرم افزاری و تلفنی سفارشات خواهد بود ( توسط پیک موتوری)
  2. مدت زمان ارسال کالا به خارج از تهران ( حومه و شهرستانها ) با توجه به آئین نامه و مقررات تیپاکس، در بازه زمانی حداقل 24 ساعته از زمان تائید پردازش نرم افزاری یا تلفنی سفارشات خواهد بود .

بدیهی است که انواع امکانات ارسال سفارش یعنی :

  1. باربری و ماشین سنگین
  2. ترمینال و اتوبوس
  3. ترمینال و سواری
  4. ارسال بار هوایی

نیز با توجه به صلاح دید مشتری، برای انتخاب مشتریان فعال میباشد. ولی تحویل اکسپرس پنوکالا به معنای ارسال بار سریع، ایمن با بسته بندی استاندارد میباشد که توسط دفتر پیک موتوری مورد اعتماد شرکت و پست خصوصی تیپاکس مورد اعتماد شرکت انجام میشود.